Diagnóz erektilnej dysfunkcie pribýva

Impotencia, odborne označovaná ako erektilná dysfunkcia, je neschopnosť muža dosiahnuť a alebo tiež udržať erekciu po nevyhnutnú dobu, ktorá je potrebná na uskutočnenie pohlavného styku. Je to najčastejšie sexuálne porucha u mužskej časti populácie a jej výskyt je až prekvapivo vysoký. Podľa odhadov trápia problémy s erekciou celosvetovo viac ako 150 miliónov mužov a každý druhý muž starší 40 rokov sa počas svojho života s jednou z foriem erektilnej dysfunkcie stretol.

Problémy s erekciou znamenajú pre väčšinu mužov vážny vplyv na ich psychiku a tiež na partnerské vzťahy. Z toho jednoznačne vyplýva, že impotencia výrazne ovplyvňuje ich život. Hoci v niektorých prípadoch erektilnej dysfunkcie indikuje závažnejšie ochorenia, napríklad cievne, väčšinou má príčiny psychické. Priveľa stresu, úzkosť či depresie potom vedú k zlyhaniu v intímnych chvíľach.

Niektoré problémy s erekciou netrvajú dlho, alebo sa nevyskytujú často, ale ak sa frekvencia ich výskytu zvyšuje, môže to znamenať, že trpíte erektilnou dysfunkciou.

Silu erekcie možno priradiť týmto stupňom:

Stupeň 1:

Penis je väčšia (ako zvyčajne), ale nie je pevný. Ak je tento stav častý, odporúčame návštevu lekára.

Stupeň 2: 

Penis je pevný, ale nie dostatočne pre prienik. Muž cíti vzrušenie, ale penis sa správa inak. Preniknúť do vagíny nie je možné. S postupujúcim vzrušením niekedy erekcie "pritvrdí" niekedy sa naopak úplne stráca. Dôležité je si uvedomiť, nakoľko výnimočná alebo naopak bežná táto situácia je. Ak sa to stane občas, nie je dôvod sa znepokojovať. Ak sa tento stav tvrdosti opakuje, je na mieste situáciu riešiť s lekárom.

Stupeň 3: 

Penis je dostatočne pevný pre prienik, ale nie je úplne tvrdý. Stupeň stoporenie umožňuje pohlavný styk, ale pre mnoho párov nie je táto pevnosť ideálne. Dôležitá je otázka, či erekciu je možné udržať aj po zavedení penisu do pošvy.

Stupeň 4: 

Penis je úplne tvrdý a rigidné.

Produkty

erectan
  • Erectan 400mg
  • Erectan intim gel

10x prečo Erectan

  • 1. Certifikovaná výroba
  • 2. Maximálna bezpečnosť
  • 3. Diskrétne balenie

Časté otázky

  • 1. Ako Erectan funguje?
  • 2. Odporúčané dávkovanie?
  • 3. Má nežiaduce účinky?

Akčné balíky

erectan