Jana (43 let)

Kúpila som si váš gél k 15. výročí svadby, pôvodne hlavne zo zábavy,  kvôli jeho názvu. Od prvého použitia sa ale stal bežnou súčasťou našich hier, páči sa nám snáď všetko - ako vonia, jemne hreje, hneď neschne... A nový design veľmi chválim, so starým sa nedá porovnať!

Marek (49 let)

Mám overenú funkčnosť "modré pilulky". Je o niečo drahší, ale funguje. Pri použití som však zaznamenal mierne poruchy videnia a sčervenanie pokožky v oblasti tváre. Zahmlenie som mal celý víkend. Erectan beriem ako lacnejšiu  alternatívu, použil som ho 2x a zabral bez nechcených následkov.

Kristýna (28 let)

Pripravila som partnerovi prekvapenie. Kúpila som si erotickou nočnú košieľku, nejaké “hračky” a gél.  Boli sme obaja prekvapení nádhernou vôňou.

Honza (41 let)

Erectan som dostal ako darček od mojej manželky. Celkom sa ma to dotklo a krabičku som chcel vyhodiť s tým, že nič také nepotrebujem. Po týždni som si skúsil vziať 2 tablety a mohol som 2x po sebe, čo som zažil naposledy tak pred 10 rokmi. Takže díky.

Lubino (44 let)

Vyskúšal som viac výrobkov, Erektan má rýchly nástup a povedal by som, že vydrží účinkovať dlho. Len by som uvítal, keby ste trochu zlacnili.Herbo Medica:V prípade opakovaného nákupu máte možnosť využiť 10% zľavový kód, ktorý ste obdržal s predchádzajúcim nákupom.

Lukáš (37 let)

Intim gél sa veľmi páčil mojej partnerke, objednávam už druhý. Vraj sa jej to s ním páči ďaleko viac. Nevysychá ako ostatné vodné gély. Dávam 1*

Anonym

Vo veku 38 rokov som prvýkrát ucítil slabnutie erekcie uprostred sexu, skúsil som Erectan gél a zatiaľ sa všetko zdá ok :-)

Ondra (26 let)

Gél je super, lepší som nikdy nemal, zdá sa mi, že i trochu hreje.

Karel (51 let)

Predtým som podobné veci neskúšal, takže nemôžem porovnať, ale na mne Erectan funguje, preto objednávam aj druhýkrát.

Ladislav (53 let)

Je mi 53 a problémy vďaka nepríliš častej frekvencii sexu nemám. Dostal som od kamaráta pár tabliet na vyskúšanie a zlepšenie som rozhodne zaznamenal. Erekcia sa dostavila ešte pred aktom.

Kája (29 let)

Je mi 29, Erectan Gel som dostal ako darček od kolegov v práci aj keď nemám problémy s erekciou, je to dobrý výrobok, pretože sa chová skoro ako silikónový gél, dlho vydrží.

Roman (62 let)

Lekár mi predpísal modrú pilulku, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Erectan funguje aj za nižšiu cenu, ale nemá takú dlhú účinnosť, Viagra funguje aj na druhý deň.

Josef (56 let)

Žena mi kúpila tabletky na internete, najskôr som im neveril, ale keď som sa pozrel na stránky a zistil, že ide o český výrobok, vyskúšal som ho a myslím si, že môžeme obaja s kľudom doporučiť :-)

Anonym

Podľa mňa viac fungujú tablety, pretože keď som vzal lieky aj gél, bolo to super, keď som použil samotný gél, účinok nebol taký.

Produkty Erectan

Erectan® 400 mg

Erectan® ManLONG

Erectan® intim gel

viac...

10x prečo Erectan

  1. Certifikovaná výroba
  2. Maximálna bezpečnosť
  3. Diskrétne balenie
viac...

Časté otázky

  1. Ako Erectan funguje?
  2. Odporúčané dávkovanie?
  3. Má nežiaduce účinky?
viac...

E-shop