Erectan® forte 20 tobolek

Erectan® forte 20 tobolek

Níže krátký popis zobrazovaný na HP

- Nástup do 60 minút
- Doplnok stravy pre mužov
- S peruánskou bylinou Maca

Níže krátky popis zobrazený na detailu

Erectan® forte je extra silný doplnok stravy určený pre mužov. Obsahuje unikátnu kombináciu piatich telu vlastných aminokyselín. Je obohatený aj o výťažky z byliny MACA, obľúbené peruánskymi indiánmi, nechýba v ňom ani Tribullus terrestris.

Erectan® Forte je určený výhradne mužom na jednorazové použitie v intímnych chvíľach. Všetky prípravky Erectan® obsahujú iba najkvalitnejšie dostupné suroviny na trhu, či už ide o ich čistotu, alebo silu extraktu.

36,22 €

Dostupnost: Skladem

erectantabulkazpruhlednena.png

Informácie

Erectan® forte je extra silný doplnok stravy určený výhradne pre mužov. Obsahuje unikátnu kombináciu aminokyselín, ktoré sú telu vlastné a prirodzene ho ovplyvňujú, bájnu bylinu MACA, ktorú užívali starí Peruánci a tiež 100% prírodné Tribulus terrestris. Prípravok je určený pre jednorazové použitie vždy cca 60 minút pred aktom. Možno ho pohodlne užívať vo forme kapsúl, je voľne predajný tiež v lekárňach (bez lekárskeho predpisu) a vďaka vhodnému zloženiu ho môžu užívať aj diabetici.

Zloženie Erectan® forte

Prípravky Erectan® obsahujú iba najkvalitnejšie dostupné suroviny na trhu, či už ide o ich čistotu, alebo silu extraktu. Napr. aminokyselina Arginín je dnes súčasťou väčšiny známych doplnkov stravy pre mužov. Prípravok Erectan® forte obsahuje už nový, špeciálne upravovaný L-Arginine alpha-ketoglutarate.

Zloženie:

L-Arginine alpha-ketoglutarate, L-Ornithine alpha-ketoglutarate, L-Arginine base, L-Citrulline, L-Lysine HCL, Macca 10:1, Tribulus terrestris, Ginko biloba, Vitamín E.

Dôležité informácie k výrobe

Pri výrobe sú dodržiavané maximálne bezpečnostné a hygienické štandardy. Výroba prebieha v certifikovaných prevádzkach HACCP.
Na každom novom vývoji sa podieľa špecialisti z odborov sexuológie a urológia. Prípravky sú notifikované MP SR (Ministerstvo poľnohospodárstva Českej Republiky) a pravidelne zasielané na rozbory na EÚP (Štátny zdravotný ústav) a SZPI.

Objednávka a spôsob doručenia

Najpohodlnejší spôsob nákupu je využitie nášho vlastného e-shopu, kde je k dostaniu tiež luxusné lubrikačný Erectan® intim gel, Erectan® Manlong a tiež klasický Erectan 400 mg pre podporu sexuálneho zdravia. Zároveň tu ponúkame výhodná kombinovaná balenie našich prípravkov a vernostné zľavy pre našich stálych zákazníkov.

 • Objednávky expedujeme najneskôr do 1 pracovného dňa od objednania.
 • Pri objednaní do 12 hodín odosielame zásielky v deň prijatia objednávky.
 • Dopravu zabezpečuje Slovenská pošta formou balíku do ruky alebo balíka na poštu - doručenie do 24 hodín.
 • Zásielky odosielame v diskrétnom balení s doručením na Vašu adresu, alebo uložením na najbližšej pošte po dobu 1 týždňa.

Akčné balíky

Erectan® forte je nový, extra silný doplněk stravy určený pro muže. Obsahuje výtažky z byliny Macca, obľúbené starými Peruánci a také Tribullus terrestris. Erectan forte navíc obsahuje unikátní kombinaci 5 tělu vlastních aminokyselin. Přípravek je určen výhradně mužům k jednorázovému užití v intimních chvílích. Lze jej pohodlně užívat ve formě tobolek a...

Extra výhodný balíček Erectan obsahuje dvě balení naší novinky Erectan® forte a luxusní Intim gel, který si rozhodně užijí muži i ženy. Ten dostanete v tomto balíčku jako dárek zdarma. Erectan® forte je nový, extra silný doplněk stravy určený pro muže. Obsahuje výtažky z byliny Macca, obľúbené starými Peruánci a také Tribullus terrestris. Nechybí ani...

Erectan® forte tiež zakúpite

Vedľa internetového predaja je kompletný rad prípravkov Erectan® forte tiež dostupná skladom ve vybraných lekárňach. V ďalších cca 70% lekární sú prípravky dostupné na požiadanie s dodaním najdlhšie do 2. dňa od návštevy lekárne. Vo väčšine lekární a v kamenných obchodoch počítajte s vyššou cenou ako na internete.

Certifikácia a deklarácia

certifikat

 • Doprava zdarma Sleva !

  Erectan® forte je nový, extra silný doplnok stravy určený pre mužov. Obsahuje výťažky z byliny MACA, obľúbené už starými Peruánci a tiež Tribullus terrestris. Erectan forte navyše obsahuje unikátnu kombináciu 5 telu vlastných aminokyselín. Liek je určený výhradne mužom na jednorazové použitie v intímnych chvíľach. Možno ho pohodlne užívať vo forme kapsúl...

  57,35 € 53,35 €
 • Doprava zdarma Sleva !

  Extra výhodný balíček Erectan obsahuje dve balenia našej novinky Erectan® forte a luxusné Intim gél, ktorý si rozhodne užijú muži aj ženy.Ten dostanete v tomto balíčku ako darček zdarma.

  93,57 € 72,57 €
 • Doprava zdarma Sleva !

  Kompletný rad pre intímne chvíle obsahuje Erectan (R) forte pre jednorazové použitie, Manlong pre dlhodobé užívanie a luxusné Intim gél pre mužov aj ženy. Erectan® forte je nový, extra silný doplnok stravy určený pre mužov. Obsahuje výťažky z byliny MACC, a tiež Tribullus terrestris aj unikátnu kombináciu 5 telu vlastných aminokyselín.

  92,06 € 79,06 €