Erectan® ManLONG

Erectan® ManLONG

Níže krátký popis zobrazovaný na HP

- Na dlhodobé užívanie
- S obsahom selénu a zinku
- Založený na báze bylinných výťažkov

Níže krátky popis zobrazený na detailu

Erectan® Manlong je bylinný doplnok stravy pre mužov, určený na dlhodobé užívanie. Okrem bylinných extraktov obsahuje aj selén, ktorý prispieva k normálnej spermatogenézi a zinok, ktorý prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Balenie 120 kapsúl je určené ku 2 mesačnému užívaniu a je voľne predajné ako na internete, tak vo vybraných lekárňach (bez lekárskeho predpisu).

34,71 €

Dostupnost: Skladem

erectantabulkazpruhlednena.png

Vlastnosti a zloženie

V porovnaní s prípravkami Erectan 400 mgExclusive intim gel a Erectan Forte, ktoré sú navrhnuté pre jednorázove užitie, je Erectan ManLONG určený na dlhodobé užívanie.  Opiera sa o receptúry stáročiami overených čínskych herbárov (starí Číňania boli majstri v bylinárstve) a zároveň o najmodernejšie vedecké poznatky.

Dôležité informácie o výrobe

Prípravky Erectan obsahujú len najkvalitnejšie dostupné suroviny na trhu, či už ide o ich čistotu alebo silu výťažku. Pri výrobe sú dodržované maximálne bezpečnostné  a hygienické štandardy Výroba prebieha v certifikovaných prevádzkarňach HACCP.

Na každom novom vývoji sa podieľajú špecialisti z oborov sexuológie a urológie. Prípravky Erectan ManLONG obsahujú prevažne prírodné bylinné výtažky a telu známe aminokyseliny a doposiaľ neboli zistené žiadne nežiaduce účinky.

 

Objednávka a spôsob doručenia

Najpohodlnejším spôsobom nákupu je použitie nášho e-shopu, kde sú k dispozícii aj Erectan® 400 mg, Erectan® forte a Erectan® Intim gél. Zároveň ponúkame pohodlné balenie a vernostné zľavy pri opakovaných nákupoch.

Objednávky budú odoslané do jedného pracovného dňa objednávky. Pri objednávaní do 12 hodín odosielame zásielku v deň prijatia objednávky. Doprava poskytuje Česká pošta vo forme ruky alebo balíka poštou - doručenie do 24 hodín.

Dodávky dodáme v diskrétnom balení s dodaním na vašu adresu alebo skladovaním na najbližšej pošte 2 týždne.

Vo väčšine lekární a v obchodoch môžete očakávať o 100, - Kč vyššiu cenu ako na internete.

Poradové čísla pre lekárne (Phoenix, Alliance Healthcare): PDK: 2710508 (Erectan® ManLONG - 120 kapsúl)

Akční balíčky

Kompletní řada pro intimní chvíle obsahuje Erectan® 400 mg pro jednorázové užití, ManLONG pro dlouhodobé užívání a luxusní Intim gel pro muže i ženy. Erectan® ManLONG je určený mužům pro dlouhodobé užívání a podporu sexuálního zdraví. Obsahuje selen, který přispívá k normální spermatogenezi a zinek, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu...

Kompletní řada pro intimní chvíle obsahuje Erectan(R) forte pro jednorázové užití, ManLOGN pro dlouhodobé užívání a luxusní Intim gel pro muže i ženy. Erectan® forte je nový, extra silný doplněk stravy určený pro muže. Obsahuje výtažky z peruánské byliny Macca a také Tribullus terrestris i unikátní kombinaci 5 tělu vlastních...

Erectan® Manlong tiež zakúpite

Vedľa internetového predaja je kompletný rad prípravkov Erectan® forte tiež dostupná sklade vo vybraných lekárňach. V ďalších cca 70% lekární sú prípravky dostupné na požiadanie s dodaním najdlhšie do 2. dňa od návštevy lekárne. Vo väčšine lekární a v kamenných obchodoch počítajte s cca o 3 Eur vyššou cenou ako na internete.

Certifikácia a deklarácia

certifikat

  • Doprava zdarma Sleva !

    Kompletný rad pre intímne chvíle obsahuje Erectan® 400 mg na jednorazové použitie, Manlong pre dlhodobé užívanie a luxusné Intim gél pre mužov aj ženy. Erectan® Manlong je určený mužom pre dlhodobé užívanie a podporu sexuálneho zdravia. Obsahuje selén, ktorý prispieva k normálnej spermatogenézu a zinok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny...

    85,27 € 71,27 €
  • Doprava zdarma Sleva !

    Kompletný rad pre intímne chvíle obsahuje Erectan (R) forte pre jednorazové použitie, Manlong pre dlhodobé užívanie a luxusné Intim gél pre mužov aj ženy. Erectan® forte je nový, extra silný doplnok stravy určený pre mužov. Obsahuje výťažky z byliny MACC, a tiež Tribullus terrestris aj unikátnu kombináciu 5 telu vlastných aminokyselín.

    92,06 € 79,06 €