Erectan® Intim gel

Erectan® Intim gel

Níže krátký popis zobrazovaný na HP

- Na dokonalé prekrvenie a dráždivosť
- Exkluzívna vôňa a luxusné balenie
- Lubrikačný gél na vodnej báze

Níže krátky popis zobrazený na detailu

Erectan® Exclusive intim gel je revolúciou na trhu prípravkov pre dokonalú stimuláciu. O kamžitě po svojom uvedení sa zaradil medzi najlepšie lubrikačné gély na vodnej báze na trhu.  
Obsahuje stimulujúce látky pre lepšie prekrvenie pohlavných orgánov. Výsledkom je podpora pevnosti u mužov a na svoje si prídu tiež ženy, ktoré pri stimulácii s gélom pocíti vyššiu mieru vzrušenia.

Veľmi príjemná konzistencia tohto jemného gélu je užívateľkami hodnotená veľmi kladne.

21,13 €

Dostupnost: Skladem

[SE:gel]

Vlastnosti a zloženie

Po aplikácii gélu na intímne miesta pocítite príjemný, slabo hrejivý pocit. Ide o reakciu na vstrebávanie látok, ktoré majú za následok dokonalé prekrvenie pohlavných orgánov. Zo zloženia lubrikačného gélu vyzdvihujeme 2 základné látky. Aminokyselina L-Arginin – vlastnosti detailnejšie uvádzame v popise kapsúl Erectan 400 mg a KH - kyselina hyaluronová, ktorá je známa ako "molekula mladosti" pre svoje regeneračné a hydratačné účinky. Ich známa kombinácia, spolu s ďalšími podpornými látkami, robí z Exclusive intim gélu v súčasnosti najlepší lubrikačný gél na báze vody na trhu.

Luxusné balenie – dokonalý darček pre dospelých

Erectan® Exclusive intim gél plníme do strieborného flakónu airless (bez vzduchu), u ktorého je obsah vytlačovaný piestom na princípe podtlaku. Vzduch sa nedostáva späť do obalu, preto gél môže obsahovať absolútne minimum chemických  konzervačných látok. Dávkovacia pumpička zároveň zaisťuje veľmi pohodlné a hygienické používanie.

Na základe reakcií klientov sme nahradili pôvodný obal novou luxusnou tvrdenou krabicou, ktorá dnes dokonale zodpovedá kvalite samotného intim gélu.  Provokatívny názov. Luxusná krabička. Strieborný flakón airless. Revolučný stimulačný gél. Dokonalá vôňa. Viete snáď o lepšom darčeku pre dospelých?

Objednávka a spôsob doručenia 

Najpohodlnejší spôsob nákupu je využitie nášho vlastného e-shopu, kde sa dá okrem dostať aj  Erectan 400 mg a Erectan intim gel. Zároveň tu ponúkame výhodné balenia a vernostné zľavy za opakované nákupy. 

Dopravu zaisťuje Slovesnká pošta – doručenie do 2 až 3 pracovných dní od expedície.

Zásielku môžeme  doručiť na vašu adresu alebo uložiť na najbližšej pošte, kde si ju môžete osobne vyzdvihnúť do dvoch týždňov. Pri objednávkach nad 40,- € poskytujeme dopravu i úhradu dobierky zdarma

Akční balíčky

Základní balíček Erectan® obsahuje oblíbené přípravky Erectan® 400 mg pro muže a luxusní Intim gel, který si rozhodně užijí muži i ženy. Erectan® 400 mg je extra silný doplněk stravy pro muže. Obsahuje unikátní kombinaci pěti tělu vlastních aminokyselin. Přípravek je určený pro jednorázové užití před stykem. Lze pohodlně užívat ve formě tobolek....

Extra výhodný balíček Erectan obsahuje dva oblíbené přípravky Erectan® 400 mg pro muže a luxusní Intim gel, který si rozhodně užijí muži i ženy. Ten dostanete v tomto balíčku jako dárek zdarma. Erectan® 400 mg je extra silný doplněk stravy pro muže. Obsahuje unikátní kombinaci pěti  tělu vlastních aminokyselin. Přípravek je určený pro jednorázové užití...

Certifikace a deklarace

certifikat

 • Doprava zdarma Sleva !

  Základný balíček Erectan® obsahuje obľúbené prípravky Erectan® 400 mg pre mužov a luxusné Intim gél, ktorý si rozhodne užijú muži aj ženy.Erectan® 400 mg je extra silný doplnok stravy pre mužov. Obsahuje unikátnu kombináciu piatich telu vlastných aminokyselín. Prípravok je určený pre jednorazové užitie pred stykom. Možno pohodlne užívať vo forme kapsúl.

  50,79 € 46,79 €
 • Doprava zdarma Sleva !

  Extra výhodný balíček Erectan obsahuje dva obľúbené prípravky Erectan® 400 mg pre mužov pre jednorazovú podporu pred stykom a luxusné Intim gél, ktorý si vďaka jeho účinkom rozhodne užijú muži i ženy. Intim gél od nás dostanete v tomto balíčku ako darček zdarma.

  79,99 € 58,99 €
 • Doprava zdarma Sleva !

  Kompletný rad pre intímne chvíle obsahuje Erectan® 400 mg na jednorazové použitie, Manlong pre dlhodobé užívanie a luxusné Intim gél pre mužov aj ženy. Erectan® Manlong je určený mužom pre dlhodobé užívanie a podporu sexuálneho zdravia. Obsahuje selén, ktorý prispieva k normálnej spermatogenézu a zinok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny...

  85,27 € 71,27 €
 • Doprava zdarma Sleva !

  Erectan® forte je nový, extra silný doplnok stravy určený pre mužov. Obsahuje výťažky z byliny MACA, obľúbené už starými Peruánci a tiež Tribullus terrestris. Erectan forte navyše obsahuje unikátnu kombináciu 5 telu vlastných aminokyselín. Liek je určený výhradne mužom na jednorazové použitie v intímnych chvíľach. Možno ho pohodlne užívať vo forme kapsúl...

  57,35 € 53,35 €