Erectan® 400 mg 20 tobolek

Erectan® 400 mg 20 tobolek

Níže krátký popis zobrazovaný na HP

- Pre mužov
- Pre jednorázove užitie
- Na báze aminokyselín

Níže krátky popis zobrazený na detailu

Erectan® 400 mg je silný doplnok stravy určený pre mužov. Obsahuje unikátnu kombináciu 5 telu vlastných aminokyselín . Prípravok je určený pre jednorazové použitie.

  Přípravok je určený výhradne mužom na jednorazové použitie v intímnych chvíľach. Možno ho pohodlne užívať vo forme kapsúl, je voľne predajný tiež v lekárňach (bez lekárskeho predpisu) a vďaka vhodnému zloženiu ho môžu užívať aj diabetici.

29,43 €

Dostupnost: Skladem

 

Zloženie Erectan 400 mg

Prípravky Erectan obsahujú len najkvalitnejšie dostupné suroviny na trhu, či už ide o ich čistotu alebo silu výťažku. Napr. aminokyselina Arginin je dnes súčasťou väčšiny známych výživových doplnkov na podporu erekcie. Prípravok Erectan 400 mg už obsahuje nový, špeciálne upravovaný  L-Arginine alfa-ketoglukarate.

Zloženie: L-Arginine alpha-ketoglutarate, L-Arginine base, L-Citrulline, L-Ornithine alpha-ketoglutarate, L-Lysine HCL.

labolator

 

Dôležité informácie o výrobe

Pri výrobe sú dodržované maximálne bezpečnostné  a hygienické štandardy Výroba prebieha v certifikovaných prevádzkarňach HACCP.

Na každom novom vývoji sa podieľajú špecialisti z oborov sexuológie a urológie.  Prípravky Erectan obsahujú len telu známe aminokyseliny a doposiaľ neboli zistené žiadne nežiaduce účinky.

Taktiež si kúpite Erectan 400 mg

Okrem online predaja je kompletný sortiment výrobkov Erectan® forte dostupný aj ve vybraných lekárňach. V ďalších približne 70% lekární sú prípravky k dispozícii na požiadanie s dodaním najneskôr druhý deň po návšteve lekárne. Vo väčšine lekární av obchodoch môžete očakávať o 3 Eur vyššiu cenu ako na internete.

Akčné balíky

Základní balíček Erectan® obsahuje oblíbené přípravky Erectan® 400 mg pro muže a luxusní Intim gel, který si rozhodně užijí muži i ženy. Erectan® 400 mg je extra silný doplněk stravy pro muže. Obsahuje unikátní kombinaci pěti tělu vlastních aminokyselin. Přípravek je určený pro jednorázové užití před stykem. Lze pohodlně užívat ve formě tobolek....

Extra výhodný balíček Erectan obsahuje dva oblíbené přípravky Erectan® 400 mg pro muže a luxusní Intim gel, který si rozhodně užijí muži i ženy. Ten dostanete v tomto balíčku jako dárek zdarma. Erectan® 400 mg je extra silný doplněk stravy pro muže. Obsahuje unikátní kombinaci pěti  tělu vlastních aminokyselin. Přípravek je určený pro jednorázové užití...

Objednávka a spôsob doručenia

Najpohodlnejší spôsob nákupu je využitie nášho vlastného e-shopu, kde je tiež dostupný Erectan intim gel a Erectan ManLONG. Zároveň tu ponúkame výhodné balenia a vernostné zľavy za opakované nákupy. Dopravu zaisťuje Slovenská pošta – doručenie do 2 až 3 pracovných dní od expedície.Zásielky odosielame v diskrétnom balení. Zásielku môžeme  doručiť na Vašu adresu alebo uložiť na najbližšej pošte, kde si ju môžete osobne vyzdvihnúť do dvoch týždňov. Pri objednávkach nad 40 € ,- Kč poskytujeme dopravu i úhradu dobierky zdarma.

Certifikace a deklarace

certifikat

 • Doprava zdarma Sleva !

  Základný balíček Erectan® obsahuje obľúbené prípravky Erectan® 400 mg pre mužov a luxusné Intim gél, ktorý si rozhodne užijú muži aj ženy.Erectan® 400 mg je extra silný doplnok stravy pre mužov. Obsahuje unikátnu kombináciu piatich telu vlastných aminokyselín. Prípravok je určený pre jednorazové užitie pred stykom. Možno pohodlne užívať vo forme kapsúl.

  50,79 € 46,79 €
 • Doprava zdarma Sleva !

  Extra výhodný balíček Erectan obsahuje dva obľúbené prípravky Erectan® 400 mg pre mužov pre jednorazovú podporu pred stykom a luxusné Intim gél, ktorý si vďaka jeho účinkom rozhodne užijú muži i ženy. Intim gél od nás dostanete v tomto balíčku ako darček zdarma.

  79,99 € 58,99 €
 • Doprava zdarma Sleva !

  Kompletný rad pre intímne chvíle obsahuje Erectan® 400 mg na jednorazové použitie, Manlong pre dlhodobé užívanie a luxusné Intim gél pre mužov aj ženy. Erectan® Manlong je určený mužom pre dlhodobé užívanie a podporu sexuálneho zdravia. Obsahuje selén, ktorý prispieva k normálnej spermatogenézu a zinok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny...

  85,27 € 71,27 €